free bootstrap web page development

VÁŠ PARTNER NA CYKLO-CESTÁCH

Ak je u vás na prvom mieste objavovanie nových cyklo-chodníčkov či cestovanie na dvoch kolesách...

eTrex Touch 25/35

Edge® Explore 820

Edge® Explore 1000

Edge® Explore 820

Ak je objavovanie a dobrodružstvo vysoko na vašom zozname, nechajte Edge Explore 820 nech sa stane vašim sprievodcom. Perfektný pre cykloturistiku, na dotykovom displeji zobrazí navigáciu odbočka po odbočke, podporuje funkcie na zvýšenie bezpečnosti ako detekcia nehody a kompatibilita s radou Varia™ . Nová funkcia GroupTrack umožňuje vidieť vašich spolujazdcov na mape aj keď sa vzdialia z dohľadu. Zariadenie podporuje sťahovanie kontentu z Connect IQ™ store.


1 Po spárovaní s kompatibilným smartfonom; GroupTrack umožní sledovať až 50 jazdcov. 

2 Po spárovaní s kompatibilným smartfonom; primárne určené pre použitie na cestách. 

3 Po spárovaní s kompatibilným smartfonom.

NAVIGUJTE SA S ISTOTOU.

Aby sme zvýšili komfort a bezpečnosť pri cyklojazdách , Edge Explore 820 podporuje zariadenia zo séria Varia, napr. radar, ktorý vás upozorní na vozidla približujúce sa zozadu alebo smart svetlá, ktoré sa automaticky prispôsobia podmienkam.  GroupTrack umožní, aby ste jeden druhého našli v prípade, že sa ocitnete v ťažkostiach. 

CONNECT IQ™ kompatibilita pre Edge

Teraz môžete sťahovať kontent z Connect IQ™ aj do vášho cyklopočítača Edge. Neviete nájsť tú správnu konfiguráciu pre vaše potreby ? Stiahnite si napríklad  Specialized Turbo LEVO data field, a majte nadosah všetky kritické informácie o vašom  ebike, úrovne dopomoci, a životnosti batérie a ovládajte ich priamo z vášho Edge.

Alebo si stiahnite špecifickú aplikáciu ako napr.  Xert apps by Baron Biosystems, získate výkonnostnú metriku vrátane výkonu, spaľovania tuku a cukrov, čas do vyčerpania . Strava Suffer Score zase vyhodnotí údaje vášho tepu a ak máte aktivovaný prémiový účet Strava zobrazí intenzitu vášho výkonu a úsilia.

Varia™ Smart zariadenia pre cyklistov

Vidíte a ste videný

VIDEO

Motoristi nie su vždy najtolerantnejší k cyklistom na cestách. Preto sme vyvinuli novú radu smart produktov, ktoré sa postarajú o zvýšenie vášho bezpečia. Rada produktov  Varia  sa skladá s cykloradaru, smart svetiel a  in-sight displeja, Varia Vision™.

Garmin Connect™

Staňte sa súčasťou fitness komunity s viac ako 7 miliónmi členov po celom svete vďaka Garmin Connect. Sledujte kroky, ciele, spánok, váhu a spálené kalórie. Zdieľajte svoje aktivity, motivujte seba a svojich priateľov súťažami a umiestneniami
vo výsledkovej listine, získajte virtuálne ocenenia.
ANALYZUJTE každý aspekt svojho výkonu
ZOBRAZENIE informácií s podrobnými metrikami
PLÁNUJTE, preskúmavajte, sťahujte a sledujte nové aktivity
ZDIEĽAJTE a súťažte so svojimi tréningovými partnermi a priateľmi
STIAHNITE SI tréningové plány priamo do vášho zariadenia Edge.

STRAVA live segments

Virtuálne preteky s porovnaním v reálnom čase priamo počas jazdy. Vybraté Strava segmenty sa budú zobrazovať priamo na displeji Edge 520/820, a to nielen vo forme času, ale aj zo zaradením v absolútnom poradí na danom segmente,
v porovnaní s ďalšími účastníkmi na segmente. Edge 520/820 vás vždy upozorní na začiatok (štart) obľúbeného segmentu, keď sa budete približovať. Počas jazdy sa bude zobrazovať vaše poradie a výsledok sa po ukončení zapíše.

Porovnajte

ModelEdge
25 
Edge
Explore 820 
Edge
Explore 1000  
Edge
520
Edge
820
Edge
1000
eTrex Touch
25/35
Rozmery zariadenia4.0 x 4.2 × 1.7 cm7.3 × 4.9 × 2.1 cm5.8 × 11.2 × 2.0 cm7.3 × 4.9 × 2.1 cm7.3 × 4.9 × 2.1 cm5.8 × 11.2 × 2.0 cm10.2 x 5.8 x 3.3 cm
Veľkosť displeja2.3 × 2.3 cmuhl. 5.8 cmuhl. 7.6 cm3.5 x 4.7 cmuhl. 5.8 cm uhl. 7.6 cmuhl. 6.6 cm
GPS
GLONASS
Dotykový displej

ANT+® Senzor
kompatibilita
●(iba eTrexTouch35)
Tréningový kalendár
Segmenty


ANT+ podpora
elektronického radenia
Okruhové trasy


Garmin Cyclo Mapa

LiveTrack
GroupTrack

Detekcia nehody

Connect IQ™

Sledujte nás

BUĎTE S NAMI

Prihláste sa na odoberanie našich noviniek.
Zadaním Vašej e-mailovej adresy a odoslaním súhlasíte so zasielaním informácií o produktoch Garmin