simple mobile web builder software

NÁJDITE SVOJ EDGE

Chcete vyhrať PRO preteky alebo sa zapojiť do priteľskej výzvy so svojimi kamarátmi ? Vyberte si ten pravý Edge pre vás.

Edge® 25

Edge® 520

Edge® 820

Edge® 1000

Edge® 1000

Edge 1000 ponúka všetko, čo nájdete aj v Edge 810a navyše dynamické výzvy a pokročilejšie služby pripojenia. Má prednahraté cyklomapy pre navigáciu na cestách aj v prírode. Funkcia okružný výlet umožňuje nastavenie výletu na základe dĺžky, tak dostanete 3 rôzne trasy po ktorých sa môžete vydať.

Pokročilé výkonnostné metriky. 

Integrácia s Shimano Di2 elektronickým systémom radenia  zobrazí aktuálny prevodový stupeň. Kompatibilné s meračom výkonu s rozhraním ANT+ vrátane Vector, nášhio unikátneho merača výkonu priamo z predálov. Ten meria okrem výkonu aj rovnováhu medzi ľavou a pravou stranou, kadenciu a iné.m
1 Kompatibilné s Shimano Di2 electronickým radením so systémon Shimano D-Fly Data Management 

CONNECT IQ™ kompatibilita pre Edge

Teraz môžete sťahovať kontent z Connect IQ™ aj do vášho cyklopočítača Edge. Neviete nájsť tú správnu konfiguráciu pre vaše potreby ? Stiahnite si napríklad  Specialized Turbo LEVO data field, a majte nadosah všetky kritické informácie o vašom  ebike, úrovne dopomoci, a životnosti batérie a ovládajte ich priamo z vášho Edge.

Alebo si stiahnite špecifickú aplikáciu ako napr.  Xert apps by Baron Biosystems, získate výkonnostnú metriku vrátane výkonu, spaľovania tuku a cukrov, čas do vyčerpania . Strava Suffer Score zase vyhodnotí údaje vášho tepu a ak máte aktivovaný prémiový účet Strava zobrazí intenzitu vášho výkonu a úsilia.

Varia™ Smart zariadenia pre cyklistov

Vidíte a ste videný

VIDEO

Motoristi nie su vždy najtolerantnejší k cyklistom na cestách. Preto sme vyvinuli novú radu smart produktov, ktoré sa postarajú o zvýšenie vášho bezpečia. Rada produktov  Varia  sa skladá s cykloradaru, smart svetiel a  in-sight displeja, Varia Vision™.

NA VÝKONE ZÁLEŽÍ

Revolučné riešenie merania skutočného výkonu (W) pri cyklistike od spoločnosti Garmin. O presné meranie výkonu na oboch pedáloch sa postará patentovaná technológia integrovaná v tele pedálov. Výrobca prepracoval samostatný pedál POD tak, aby bola jeho montáž nezávislá na pedáloch. Navyše obsahuje LED kontrolku, ktorá signalizuje spustenie pedálov. 

Garmin Connect™

Staňte sa súčasťou fitness komunity s viac ako 7 miliónmi členov po celom svete vďaka Garmin Connect. Sledujte kroky, ciele, spánok, váhu a spálené kalórie. Zdieľajte svoje aktivity, motivujte seba a svojich priateľov súťažami a umiestneniami
vo výsledkovej listine, získajte virtuálne ocenenia.
ANALYZUJTE každý aspekt svojho výkonu
ZOBRAZENIE informácií s podrobnými metrikami
PLÁNUJTE, preskúmavajte, sťahujte a sledujte nové aktivity
ZDIEĽAJTE a súťažte so svojimi tréningovými partnermi a priateľmi
STIAHNITE SI tréningové plány priamo do vášho zariadenia Edge.

STRAVA live segments

Virtuálne preteky s porovnaním v reálnom čase priamo počas jazdy. Vybraté Strava segmenty sa budú zobrazovať priamo na displeji Edge 520/820, a to nielen vo forme času, ale aj zo zaradením v absolútnom poradí na danom segmente,
v porovnaní s ďalšími účastníkmi na segmente. Edge 520/820 vás vždy upozorní na začiatok (štart) obľúbeného segmentu, keď sa budete približovať. Počas jazdy sa bude zobrazovať vaše poradie a výsledok sa po ukončení zapíše.

Vyrobené pre najnáročnejších pretekárov.

Pokroilé technológie, aké môžete nájsť v cyklopočítačoch Edge sprevádzajú cyklistov pri tých najnáročnejších pretekoch na svete. V roku 2017 Garmin podporuje profesionálne tímy Garmin  Cannondale-Drapac Pro Cycling aMovistar, Astana Pro, FDJ Pro and Team Dimension Data for Qhubeka .  Garmin pokračuje aj v podpore MTB tímov Trek Factory Racing, CLIF Pro, CUBE a Scott-SRAM ..
Všetci používajú  Edge pre zber a vyhodnotenie dát z tréningu a pretekov. Vybrané tímy používajú aj merače výkonu  Garmin Vector™ a produkty na zvýšenie bezpečnosti na cestách. Športové= smart hodinky Forerunner a fénix, smart váhu Index™ a na dopravu na miesto určenia navigácie  Drive™ a kamionové  dēzl™ .

Porovnajte

ModelEdge
25 
Edge
Explore 820 
Edge
Explore 1000  
Edge
520
Edge
820
Edge
1000
eTrex Touch
25/35
Rozmery zariadenia4.0 x 4.2 × 1.7 cm7.3 × 4.9 × 2.1 cm5.8 × 11.2 × 2.0 cm7.3 × 4.9 × 2.1 cm7.3 × 4.9 × 2.1 cm5.8 × 11.2 × 2.0 cm10.2 x 5.8 x 3.3 cm
Veľkosť displeja2.3 × 2.3 cmuhl. 5.8 cmuhl. 7.6 cm3.5 x 4.7 cmuhl. 5.8 cm uhl. 7.6 cmuhl. 6.6 cm
GPS
GLONASS
Dotykový displej

ANT+® Senzor
kompatibilita
●(iba eTrexTouch35)
Tréningový kalendár
Segmenty


ANT+ podpora
elektronického radenia
Okruhové trasy


Garmin Cyclo Mapa

LiveTrack
GroupTrack

Detekcia nehody

Connect IQ™

Sledujte nás

BUĎTE S NAMI

Prihláste sa na odoberanie našich noviniek.
Zadaním Vašej e-mailovej adresy a odoslaním súhlasíte so zasielaním informácií o produktoch Garmin